Haberler Abdülbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu İlk Öğrencilerine Merhaba Dedi

Abdülbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu İlk Öğrencilerine Merhaba Dedi

Abdulbaki Unlu Imam Hatip OrtaokuluAbdulbaki Unlu Imam Hatip OrtaokuluAbdulbaki Unlu Imam Hatip OrtaokuluAbdulbaki Unlu Imam Hatip OrtaokuluAbdulbaki Unlu Imam Hatip Ortaokuluendüstri meslek lisesi pansiyonuendüstri meslek lisesi pansiyonuendüstri meslek lisesi pansiyonu

1963-1966 Yılları arasında ilçemizde Belediye Başkanlığı yapmış olan ve Edremit’te yaşayan 84 yaşındaki hemşerimiz Abdulbaki Ünlü, ilçemize İmam Hatip Lisesi Ortaokulu yaptırmak üzere 1,5 Milyon lira bağışta bulunmuştu. 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılının başlamasıyla birlikte ilk ders zili çalan okulumuzda 175 öğrenci mevcut. Sayın Abdülbaki Ünlü Bey’in yaptığı bu büyük katkı sayesinde yapımı ivedilikle tamamlanan ve bu eğitim-öğretim yılına yetiştirilen okulumuzda çevre düzenlemeleri de tamamlanmak üzere.

Müdürlüğümüz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetiştirilmesi için ilçemize bir eğitim yuvası daha kazandırılmasına vesile olan Abdülbaki Ünlü’ye, bu duyarlı davranışından dolayı teşekkürü bir borç bilir.

Öte yandan, İlçemizde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine Bağlı ve yaklaşık 120 öğrencinin barındığı öğrenci yurdumuz da faaliyete girmiştir.

 Yayın:26.09.2013 - Güncelleme:26.09.2013 - 10:50 - Görüntülenme:718